Deniz Taşımacılığı

 

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Dünyanın herhangi bir noktasından başka bir noktasına deniz taşıma hizmeti...

Deniz taşımacılığı Merant Logistics’in müşterilerine sunduğu ilk hizmet türüdür ve firmamız için ayrı bir önemi vardır.

Firmamız sadece tek bir bölge veya ülkeye bağımlı olmaksızın dünyanın herhangi bir noktasından başka bir noktasına deniz taşıma hizmeti verebilmektedir. Yapmış olduğumuz kontratlar sayesinde müşterilerimize rekabetçi navlunlar sunmaktayız.

Standart konteyner taşımacılığının yanında proje konteyner taşımacılığı (Open Top, Flat Rack, Reefer ve v.s.) uzmanlık alanlarımızdan bir tanesidir. Her türlü proje taşımalarınızda firmamızın servislerinde yararlanabilirsiniz.

Yük rezervasyonunuzu alışımızdan kargonuzun alıcıya teslimine kadar geçen süre firmamızın tecrübeli ekibi tarafından yakından takip edilmektedir ve olası aksaklıklar müşterilerimize bildirilmektedir.

Talep edildiği taktirde kargonuzun sigortası anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri aracılığı ile ek bir servis ücret talep edilmeden yaptırılmaktadır. Olası hasarlarda evrak takip işlemleri firmamızca yapılmaktadır.

İster komple konteyner olsun, ister parsiyel, kargonuz Türkiye’nin bir noktasından bir noktasına Yurtiçi Lojistik Departmanımız tarafından en uygun maliyetle ve güvenilir bir şekilde taşıtılır.

Deniz kargolarınız Merant Logistics’in güvenli sularında seyretmektedir...

 

deniz taşımacılığı

 

 

MERANT LOGISTICS

CHAIRMAN OF THE BOARD&GENERAL COORDİNATOR: 

İbrahim Erkan ÖZYAZICI

Emek Mah.Milli Eğemenlik Cad.19001 Nolu Sok.No:2/B
ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP. 

Tel: +90342 321 55 77   Fax: +90342 215 41 20
www.merantlogistics.com    info@merantlogistics.com

Merant Logistics
+90 530 601 9575